Het kan voorkomen dat u als aspirant adoptie ouder geconfronteerd wordt met de vraag of u een kind met sikkelcelziekte of thalassemie wilt adopteren. Maar u heeft geen idee wat dit kan inhouden voor het dagelijks leven van uw kind en uw gezin. Vaak moet u ook nog op korte termijn beslissen. Informatie over deze ziekte is tegenwoordig gelukkig wel te vinden (zie elders op deze site), maar wat de dagelijkse praktijk voor u en uw kind is, kunt u hierin niet vinden. Voor vragen over adoptie van een kind met sikkelcelziekte kunt u contact opnemen met ervaringsdeskundigen:
Mocht u geen contact krijgen met een van hen, belt u dan met de bereikbaarheidsdienst (zie onder).
Helaas hebben wij nog geen ervaringsdeskundige voor adoptie van een kind met thalassemie, voor vragen hierover kunt u contact opnemen met onze telefonische bereikbaarheidsdienst op maandag, dinsdag en donderdag van 10.00-14.00 uur, via ons administratiekantoor APN, tel.nr. 030-6569634.
Bent of kent u zo iemand die aspirant adoptie ouders wilt informeren, meldt u dat dan s.v.p. via onderstaand emailadres. Ook een ervaringsverhaal is welkom.
Email: info@oscarnederland.nl,
Op het forum worden ervaringsverhalen van adoptieouders geplaatst. Hieronder de directe link naar het forumonderdeel: